The Stay Cube House - Female Only

  • Gratis WiFi
  • 24-uursreceptie
  • Airconditioning

The Stay Cube House - Female Only Seoel hostel biedt gasten 24 uur bewakingsdienst en ligt op ongeveer 20 minuten lopen van fort Achasan.

Naast airconditioning hebben de kamers ook een flatscreen TV met satellietzenders voor een aangenamer verblijf.

De accommodatie is op ongeveer 200 meter afstand van Floor Shabu gelegen.

Het hostel is binnen 2 km van het Sejong-universiteitsmuseum gelegen. Dit hostel is binnen ongeveer 10-minuten rijafstand van Hyundai Department Store gelegen. Natuurliefhebbers zullen de nabijheid van KidZania Seoel op circa 4 km afstand waarderen. Junggokdong Entrance bushalte ligt in de nabijheid van The Stay Cube House - Female Only hostel en metrostation Achasan is op circa 5-minuten loopafstand.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near The Stay Cube House - Female Only Seoel
Stayble380 Konkuk Univ-Sejong
Mobiele prijsaanbieding

Stayble380 Konkuk Univ-Sejong

7.6
Goed 20 beoordelingen
1.7 km van de accommodatie
USD 146 USD 131
per nacht
Stay 42 Gwangjang
Mobiele prijsaanbieding

Stay 42 Gwangjang

9.2
Schitterend 214 beoordelingen
1.7 km van de accommodatie
USD 47 USD 42
per nacht
Kundae S-Stay
Mobiele prijsaanbieding

Kundae S-Stay

7.5
Goed 47 beoordelingen
1.9 km van de accommodatie
USD 111 USD 100
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Gimpo International
    33 km

    Treinstations

    Seoul Station
    11 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • VIP in- en uitchecken
    • 24 uur bewakingsdienst
    • Kleedkamer

    Eten

    • Snackbar

    In de keuken

    • Gedeelde keuken

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Wat zijn de populairste toeristische attracties in de buurt van The Stay Cube House - Female Only hostel?
      Gasten kunnen het Universal Arts Center bezoeken, gunstig gelegen op ongeveer 20 minuten lopen van The Stay Cube House - Female Only hostel.
    • ❓
      Welke vervoershaltes bevinden zich het dichtst bij The Stay Cube House - Female Only hostel?
      De dichtstbijzijnde metrohalte is Achasan, gelegen op een steenworp van The Stay Cube House - Female Only hostel.
    • ❓
      Wat zijn de regels voor in- en uitchecken bij The Stay Cube House - Female Only hostel?
      Gasten van The Stay Cube House - Female Only hostel worden gevraagd om uiterlijk om 21:00 in te checken en tot 11:00 uit te checken.
    • ❓
      Hoeveel kost een verblijf in The Stay Cube House - Female Only hostel?
      Huur bij The Stay Cube House - Female Only hostel begint bij $18 per nacht.
    • ❓
      Welke restaurants kunnen we in de buurt van het hostel vinden?
      Beste restaurants in de buurt van het hostel zijn Floor Shabu en Jangin Seok Chicken Hanmari, die respectievelijk op 200 meter en op ongeveer 100 meter afstand het pand liggen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Gimpo International
    33 km

    Treinstations

    Seoul Station
    11 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    The Stay Cube House - Female Only Seoel

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten